• Ново
Персонализиран персонализиран семеен накит на жени, женски воен прстен достапен во металиумот во Валадиум, Сребрен плус, 10КТ и 14 кт жолто и бело злато

Персонализиран персонализиран семеен накит на жени, женски воен прстен достапен во металиумот во Валадиум,

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Персонализираниот женски воен прстен Keeskake му оддава почит на традицијата на чест и посветеност. Брилијантен камен е опкружен со гранката на услугата и неговото мото. Ова може да биде постојан потсетник за најголемите предизвици што носителот ги надмина да биде таму каде што е денес. Таквата чесна задача сигурно заслужува да биде означена преку траен и убав медиум. Направете вашиот персонализиран прстен да се истакне со девет карактери. Тие ќе бидат отпечатени преку вашиот избор на специјални дизајни за услуги од секоја страна на групата. Давањето личен допир ви овозможува да создадете парче накит што ќе остане на прстот, како и во срцето. Може да послужи како потсетник за сила кога можеби ќе треба да се чувствувате помоќни. Бидете сигурни да го пренесете овој прстен до идните генерации кои ќе ги запомнат вашите достигнувања и ќе добијат инспирација од историјата на нивната сакана личност. Персонализираниот женски воен прстен на Keepsake прави извонреден подарок. Персонализиран Keyенски воен прстен на Keystone : Овој женски прстен е достапен во Валадиум, Голден Валадиум, СребренПлус, 10kt и 14kt жолто или бело злато. Изберете од 16 симулирани камења. Изберете 2 дизајни со 9 карактери на персонализација, 1 за секоја страна. До 18 карактери на гравура (дополнително наплата). Врвот на ширина на прстенот : 13мм.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шеврон луксузна фрлање перница 20in 36in
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шеврон луксузна фрлање перница 20in 36in

Додадете допир на елеганција во вашиот простор со оваа зачудувачка перница за фрлање на луксуз Pokaline Chevro

DEN 3.00
Машки стрии слаби фармерки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки стрии слаби фармерки

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

DEN 1.67