• Ново
Машка фанатици брендирани во морнарицата Тенеси Титанс пргави стапала на маицата Раглан маица

Машка фанатици брендирани во морнарицата Тенеси Титанс пргави стапала на маицата Раглан маица

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Покажете ја вашата лојалност кон тимот со оваа тешка маица од Тенеси Титанс од брендирана фанатици. Оваа TEE има големи тимски графики низ градите и рагланските ракави за удобно вклопување и леснотија на движење. Со својата смела графика во Тенеси Титанс и шема за привлекување очи, оваа удобна мета ќе ја илустрира вашата непоколеблива посветеност на вашите омилени. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Вратот на екипажот. Зашивање на рамен. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% полиестер. Официјално лиценциран. Раглански ракави. Графики за печатење на екран. Краток ракав. Вселенска ткаенина. Јака без ознака.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Уметнички ткајачи Вале Блек Ф.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Уметнички ткајачи Вале Блек Ф.

Колекцијата Вале има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благо�

DEN 0.33