• Ново
Sulpell Industries диви и бесплатни детски шумски пиво був ракун графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, 16x20

Sulpell Industries диви и бесплатни детски шумски пиво був ракун графичка уметност бела врамена уметничка

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Нашите отпечатоци на Giclã © E внимателно се монтираат на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрвена боја со дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Линда Бителл.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шема на путер, го промаши врвот, ѓ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шема на путер, го промаши врвот, ѓ

Моделот на Beturek Misses го промаши, F5 (16, 18, 20, 22, 24) : Материјал : горниот дел од хартија за фитинг има предно дек�

DEN 1.00