• Ново
Генерички мојот живот како поставени чадор и чизми за дожд

Генерички мојот живот како поставени чадор и чизми за дожд

Buyers rating:
DEN 798.08

Износ

Вашата кукла ќе биде подготвена за влажно и дождливо време со мојот живот како поставени чадор и чизми за дожд. Заштитете ги од дождливи денови со црвено -белиот чадор со мотив за пол -точка. Со црвените гумени чизми, можете да се преправате дека вашата играчка скока во барички за добра старомодна забава. Секој багажник лесно се лизга преку нозете. Црвен лак е прикачен на косата за да го заврши изгледот. Носете свои чизми за дожд и чадор за да одговараат на стилскиот изглед на вашиот придружник. Овој сет на додатоци за кукли ќе одговара на секоја фигура од 18 "и е компатибилен со која било играчка на брендот на американските девојки. Црвен и бел чадор за кукли од полкови. Црвени гумени чизми. Црвен лак.

Декларирани својства

Најдобри предлози