• Ново
College Collection Womens Ezzlynn Структурирана потпетица се лизга на сандали на платформа

College Collection Womens Ezzlynn Структурирана потпетица се лизга на сандали на платформа

Buyers rating:
DEN 222.24

Износ

Нашите сандали со лизгање на Ezzlynn од колекцијата Gournee ќе ве натераат да одите од прилика до прилика во стил. Нивната луксузна веганска кожа, дизајн на единечен опсег и отворен плоштад пети ќе ви го дадат стилот што ви треба за да ги истрошите без никаква грижа за отфрлање. Како бонус, нивното затворање на лизгање и вложената влошка ја прават најдобрата удобност што треба да ги носите од ден на ден. Висина на пета : 3 3/4-инчи. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art

Ајакс Вуд wallид уметност од Парвез Таџ има ангажирана, темна шума сцена, вклучително и сертификат за авте

DEN 575.84