• Ново
КАЛЕНЦОМ ПАРИС ПАРИОТ торба во црна боја

КАЛЕНЦОМ ПАРИС ПАРИОТ торба во црна боја

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Тренд-поставувачот : Завикани детали, уникатни повлекувања на патент и задебелени отпечатоци ја прават торбата Каленком Париз што ја забележува отворањето на патент. Странични џебови со близнаци со близнаци. Подземен надворешен џеб со влечење на затегнување. Појавување на патент торбичка, изолиран држач за шише и преклопена подлога за промена на подлогата.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика...

DEN 2.00
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67