• Ново
КАЛЕНЦОМ ПАРИС ПАРИОТ торба во црна боја

КАЛЕНЦОМ ПАРИС ПАРИОТ торба во црна боја

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Тренд-поставувачот : Завикани детали, уникатни повлекувања на патент и задебелени отпечатоци ја прават торбата Каленком Париз што ја забележува отворањето на патент. Странични џебови со близнаци со близнаци. Подземен надворешен џеб со влечење на затегнување. Појавување на патент торбичка, изолиран држач за шише и преклопена подлога за промена на подлогата.

Декларирани својства

Најдобри предлози