• Ново
Бесплатно склопување машки панталони со чино

Бесплатно склопување машки панталони со чино

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Рафиниран, обичен пар панталони кои се движат без напор од работа до викенд. Конструирана во супер мека измислица со двојка со скриена влечење на внатрешниот лента за половината. Исклучиво на. Материјал : 55% органски памук/45% Тенсел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 32 x 32. одговара : лесно, опуштено вклопување. Rise & Inseam : Midrise, 32 ”Inseam. Затворање : Поштенски мува со затворање на копчињата, прилагодлива вратоврска за влечење на ентериер. Ockебови : Две џебови од предните рака, две џебови од задниот дел, еден поштенски џеб на левата нога. Влечење панталони со чино за мажи од слободно собрание.

Декларирани својства

Најдобри предлози