• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Детали за производот : Роденденска честитка за пријателски расположи на Патрик Starвезда што го носи својот палто на сунѓерски плочи на рамената. Оваа симпатична картичка има светла и шарена дизајн. . Порака за картички : Вие добри пријатели, добри времиња .. Среќен роденден!. Набавката вклучува : една картичка и еден плик. Бојата на пликот може да варира. . Дополнителни детали : Поздравни картички на Халмарк се прават со хартија од добро управувани шуми. . Димензии на производот : приближно. 5 '' x 7.19 ''.

Декларирани својства

Најдобри предлози