• Ново
Трговска марка ликовна уметност „рок еднаквост“ платно уметност од Мајкл Бланшет Фотографија, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност „рок еднаквост“ платно уметност од Мајкл Бланшет Фотографија, златна украсна

Buyers rating:
DEN 1530.08

Износ

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзансл : Современа трговска марка ликовна уметност „рок еднаквост“ платно уметност од Мајкл Бланшет Фотографија, злато украсен рамка : Уметник : Мајкл Бланшет Фотографија. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Златна украсна рамка, акрилик. Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има голема сива карпа што се издвојува меѓу помалите темни камчиња на брегот на океанот. печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00
Лесни улични месечини вечерни пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични месечини вечерни пумпи

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

DEN 639.84