• Ново
Tuphell Industries Purple цветни чанти глам моден акварел дизајн врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд

Tuphell Industries Purple цветни чанти глам моден акварел дизајн врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Колекцијата за украси „Ступел дома“ Виолетова цветни чанти глам моден акварел дизајн врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд Димензии : 11 x 1,5 x 14 инчи рамка. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Аманда Гринвуд.

Декларирани својства

Најдобри предлози