• Ново
Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување на фармерки со права нозе, големини на половината 24-36

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски суки средно издигнување на фармерки со права нозе, големини на половината

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Сребрени фармерки копродукции Суки средни фармерки со директно нозе - Суки е наше најпродавано средно кревање на Curvy. Тој е дизајниран со контурирана лента за половината што се контурите токму таму каде што ви треба за нула. Исто така, распрснува заоблен заден дел и има џебови за грб кои создаваат ефект на кревање на задник. Завршено со леснотија во колкот и бутот за да ги прегрнете кривините. Прави фармерки со нозе со темно индиго еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. 9.25 '' Среден пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 13 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 26 и 31 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52