• Ново
Обична широка ширина на Arleneенска широка ширина, чевли за фустани со средна потпетица за свадба, матурска, вечер, работа беж 12

Обична широка ширина на Arleneенска широка ширина, чевли за фустани со средна потпетица за свадба, матурска,

Buyers rating:
DEN 870.08

Износ

Peerage Arlene Side Widde Women's Swomeенски чевли покажува дво-тон текстурирана ткаенина со пета од маче од 1,5 ". Оваа дама ќе го донесе најдоброто од вашиот ден со сјајно капаче за укажани пети што го прави секој во канцеларијата завист на модата. Путчената тастатура и задниот бројач овозможува цел ден на удобност. Гумениот ѓон носи максимален влечење на површината опкружена со микрофибер и кожа отпорна на дамки. Прошетка во доверба секој ден со овој стилски дизајн. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широк Стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатен превоз и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. Корпорација (Footwearus), лоцирана во Fairfield NJу ерси, започна со производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 часа Удобноста, врсничката, нејасната и врсничката) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка (Е) ширина од Фазпаз. Микрофибер кожа. 1,5 "ниско потпетица. Пукана мансли.

Декларирани својства

Најдобри предлози