• Ново
Гима сет на ноќна маса од 2-тина странична маса крајна креветка софа со фиока и полица, црна

Гима сет на ноќна маса од 2-тина странична маса крајна креветка софа со фиока и полица, црна

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Оваа крајна табела е погодна за ограничен простор во вашата соба. Направено од висококвалитетен P2 MDF и гума од гума, нашата странична табела има цврста структура на рамката за да обезбеди издржливост и голем капацитет на тежина. Широката таблета издржува до 70 фунти и нуди простран простор за држење на вашите предмети. Во меѓувреме, фиоката и долната полица ви овозможуваат приватност и отворен простор за уредно организирање на разни предмети. Опремена со исклучителна рачка, стилската странична табела додава уникатен допир и одговара на секоја декорација на домови. Оваа маса за заштеда на простор е идеална за ограничен простор како странична маса, ноќна ноќ или маса за кафе каде и да ви треба. Тоа е доста добар избор за вас. Ве молиме, не двоумете се да го купите. Стабилни нозе на цврсто дрво : Страничната маса е изработена од премија P2 MDF материјал, кој е издржлив и здрав за долговечност. Во меѓувреме, тој е конструиран со нозе од гума од дрво и засилен хардвер, што обезбедува капацитет со голема тежина и стабилност за да се спречи тресење, па дури и соборување. Покрај тоа, мазната и водоотпорна површина на фурнирот е лесна за чистење и одржување . Дизајн за заштеда на простор : Компактната големина и 10 "ширина го прават идеален за мали или тесни простори во вашиот дом. Без разлика дали е помеѓу софата и идот како страна Табела, или во близина на креветот како ноќна ноќ, оваа разноврсна табела може да го оптимизира ограниченото место и да ги нарача вашите предмети уредни и уредни . идеално за мал простор во вашата дневна соба, спална соба или влез. Карактеристики : Направено од траен и супериорен P2 MDF Материјал. Цврсти нозе од гума од дрво обезбедуваат стабилност. мазната и водоотпорна површина го олеснува чистењето. фиоката и долната полица нуди изобилство на простор за складирање. Боја : Материјал : P2 MDF + гума. Димензија на производот : 24 "x 10" x 24 "(L x W x H). Димензии на надворешни фиоки : 6 "x 12,5" x 4 "(L x W x H). Внатрешни димензии на фиоката : 4,5" x 11,5 "x 2,5" (L x W x H). Капацитет на тежина на таблети : 70 фунти. Капацитет на тежина на пониска полица : 15 фунти. Капацитет на тежина на фиоката : 5 фунти. Нето тежина : 35 фунти. Пакетот вклучува : 2 x странична табела. 1 x настава.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00