• Ново
Нема граници за мамење на лежишта

Нема граници за мамење на лежишта

Buyers rating:
DEN 288.00

Износ

Овој потсмев со џемпер на вратот Lurex Midi фустан со шема на ленти добива освежувачко ажурирање од без граници со класична силуета на телото-кон-кон-конов што се комбинира со навој на Лурекс за сјајно ажурирање. Можете лесно да го облечете ова разноврсно едно парче со чизми високи колени и накит или да го облечете со патики од чипка. Исклучиво на. Материјал : 78% рајон/22% полиестер; Навој на лурекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : MIDI; Должина под коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : потсмев на вратот; шема на ленти; Плеска ткаенина со ребра со Лурекс. Облека за ленти од Лурекс на јуниори од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Corsair Hydro Series H100i Extreme Performance CPU ладилник
  • Ново
Мислење на купувачите:

Corsair Hydro Series H100i Extreme Performance CPU ладилник

Екстремни перформанси ладење на процесорот со вграден Corsair Linkhave Комплет за компјутер што поддржува врв�

DEN 1.33
Он Фрида прецизна боја на пена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Он Фрида прецизна боја на пена

Contisionон Фрида прецизна пена боја на косата ја покрива секоја влакно совршено, така што сте уверени за сј�

DEN 190.72