• Ново
Елитната слика повторно воспоставена од тон -касетот - алтернатива за 81а - црна - ласер - проширен принос - страници - секој

Елитната слика повторно воспоставена од тон -касетот - алтернатива за 81а - црна - ласер - проширен принос

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Елитна слика повторно воспоставена од тон -касетот - алтернатива за 81а - црна - ласер - проширен принос - 18000 страници - по 1. Повторно воспоставено од производството Tonr Castrdge е дизајниран за употреба со Laserjet Enterprise M604 DN, M604 N, M605 DH, M605 DN, M605 N, M605 X, M606 DN, M606 X; Laserjet Enterprise Flow MFP M630 Z; Laserjet Enterprise MFP M630 F и MFP M630 H. Висококвалитетниот излез нуди живописна репродукција, така што е идеален за печатење дома и канцеларија. Касетот инсталира лесно и брзо за да го минимизира времето на застој. TONR е резултат на ригорозни протоколи за развој на производи и обезбедува перформанси на еквивалентни OEM. Овој crtdg; lsr; 81a; bk; ey е одличен печатари, мултифункции и материјали за печатење тон. Тоа е сосема нова ставка што ви доаѓа добро спакувано и брзо се испорачува! M604dn. M604 N. M605 DH. M605dn. M605 N. M605 X. M606dn.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 0.67