• Ново
Арго Спорт печати внатре.

Арго Спорт печати внатре.

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Патувајте во стил и се издвојувајте од толпата со Argo Sport Print 26 in. Tote торба. Тоа е совршена торба за одмор или викенд. Одделот за дното на падот е одличен за одвојување на предмети како чевли. Внатрешните џебови како држач за шише помагаат сè да остане организирано. Одвојување на дното на патент. Држач за внатрешни работи, џебови од патент и организатор. Prontеб на предниот додаток. Прилагодлива и одвојлива лента за рамо. Отворање на патент со копче надолу за чист изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика...

DEN 2.00