• Ново
Hearth & Harbour 3-парчен мраз сино дуветски покрив, близнак

Hearth & Harbour 3-парчен мраз сино дуветски покрив, близнак

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Hearth & Harbor Solid Duvet го опфаќа вашиот кревет луксузно место за дневно и развивање и да ја заштитите инвестицијата на квалитетен утешител. Без разлика дали се користи како парче положување, или да му се даде на удобникот ажуриран цврст изглед, мекиот, мазен микрофибер го прави овој дувет убав избор за стил и удобност во просторот за спиење. Достапно во бои за да одговара на кој било декор, Duvet е дизајниран со удобност во умот. Нејзината мека рака трае и трае, создавајќи смирувачко, релаксирачко искуство што е тешко да се победи. Чека попријатен сон. Се користи за да се направат некои од највисоките постелнина во светот, вклучително и раскошно мека постелнина и постелнина. Brushed Microfiber се одгледува за да произведе подолг основен, или влакна, отколку генерички памук, четканиот микрофибер е силен, издржлив и ако се грижи правилно, ќе трае долго. Duvet опфаќа достапно во (големини : Калифорнија Кинг 3 парчиња сет : мерки за покривање на Duvet 104 "x 98", перници за мерка 20 "x 36" со 1,5 "прирабница. Крал 3 парчиња сет : мерки за покривање на Duvet 104" x 90 ", перница Шамс мерка 20 "x 36" со 1,5 "прирабница. Кралицата 3 парчиња сет : мерки за покривање на капакот 90" x 90 ", перници за мерка 20" x 26 "со 1,5" прирабница. Комплетен 3 парчиња сет : мерки за покривање на капакот 80 "x 90 ”, мерка за мерка на перници 20” x 26 ”со 1,5” прирабница. Двоен пар сет : мерки за покривање на капакот 68 ”x 90”, мерка за срам за перници 20 ”x 26” со 1,5 ”прирабница. Карактеристики на производот : постелнина за квалитет на хотелот е ткаен од највисок квалитет на микрофибер материјал, двојно четкан од двете страни за крајна мекост и удобност . корисно и практично, лизгајте го овој заштитен слој над вашиот утешител, ќебе или вметнете вметнување наместо горниот лист. Покривот на Duvet се обезбедува со копчиња и Лесно е да се отстрани и мие. Машината што се пее во студ, се суши брзо на сувата ниска температура.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52