• Ново
Перење од Шели Сегал, Costенски пријатни чорапи на екипажот на екипажот, најмеките топли зимски долги чорапи, пар

Перење од Шели Сегал, Costенски пријатни чорапи на екипажот на екипажот, најмеките топли зимски долги чорапи,

Buyers rating:
DEN 273.44

Износ

Costенски пријатни салони чорапи Перење од Шели Сегал Кози со чорапи за жени се најмеките чорапи за дневна, совршени да се носат со чизми, над хеланки или околу куќата. Направено од мек, истегнат и ултра-комфорски материјал, овие лесни пријатни чорапи на екипажот за дами нудат дишење и беспрекорно удобно вклопување. Наменети да обезбедат топлина на нозете и нозете, тие се најдобрите чорапи што треба да ги носат во зима дома, или со омилениот пар чизми. Избрани бои85% акрилик 6% волна 1% спандекс 8% други 1 парови за миење ладно, суво суво ниско 1 PK топлински салон чорапи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Масичка за облекување мисија Грако
  • Ново
Мислење на купувачите:

Масичка за облекување мисија Грако

Табелата за облекување за бебиња на мисијата Грако обезбедува безбедно и удобно место за промена и обле

DEN 1183.84
Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума

RI 150 од Фалкен е изграден за да трае и вклучува карактеристики за превенција на дупчење со камен за да се

DEN 4808.96