• Ново
Природна ветре ја трепет сандал пета во зелена боја

Природна ветре ја трепет сандал пета во зелена боја

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Ништо како овие сандали со ниски потпетици за да ги вратат вибрациите од 90 -тите. Тоа е совршен стил да се спарите со забавен фустан, ромпер или за пообичен изглед, спарете ги со шорцеви или фармерки. Тие се совршени да излезат на плажа бидејќи се водоотпорни. Забавувајте се со овие желеа затоа што тоа е она што тие се за да додадат малку забава во вашата гардероба. 2,25 во висина на потпетици, работи точно до големината. ПВЦ Горна, ПВЦ надворешна плоча.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума

RI 150 од Фалкен е изграден за да трае и вклучува карактеристики за превенција на дупчење со камен за да се

DEN 4808.96