• Ново
Бр. Сенегалска ноќ сафари полу-чиста панел за завеси за џеб

Бр. Сенегалска ноќ сафари полу-чиста панел за завеси за џеб

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Донесете боемска вибрација на вашиот простор со Senegal Night Safari од бр.918 на која има ноќна сафари тема комплетна со растенија и животни од џунгла. Мешаната полу-чиста ткаенина нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приватноста. Едноставен дизајн на џебот на шипката овозможува лесна инсталација на слајд преку завесите до дијаметар до 1 ½ ". Продадени како индивидуални панели со мерење на 50 " ширина со должина од 63 " ладно на нежен циклус. Користете белило што не е хлор кога е потребно. Tumble суво на тивок оган. Не пеглајте. Ноќна сафари тема има растенија и животни од џунгла. Мешаниот дизајн додава текстурален интрига. Нежно ја филтрира светлината додека ја подобруваат приватноста. Панели се продаваат. Индивидуално.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00