• Ново
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „девојка со голови“, овластени жени цитати и изреки - розово, злато

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „девојка со голови“, овластени жени цитати

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Девојче со голови руменило, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има дизајн на квадратни ориентации со типографија со овластени женски цитати и изреки Тема за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи дрвени рамка од 1,5 инчи, подготвени да висат со пред-инсталирани куки за лесни виси . Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што можат да се појават во неколку опции за големина на пистата авенија и цитати wallидна уметност платно за отпечатоци 'девојче со цели за руменило, овластени жени цитати и изреки - розови, злато, злато.

Декларирани својства

Најдобри предлози