• Ново
Единствени поволни цени за женски плус ноќен ракав за кратки ракави за кратки ракави за печатење во ноќница

Единствени поволни цени за женски плус ноќен ракав за кратки ракави за кратки ракави за печатење во ноќница

Buyers rating:
DEN 511.84

Износ

Симпатичните фустани за спиење за печатење со мачки се опуштени и еластични и се погодни за пролет и лето, дизајнот може да ве направи поубава и виталност. Мека памучна ноќница со кратки ракави ќе ве однесе во убав сон. Генијален дизајн за прекрасна мачка печатење тркалезна вратот, џеб миди ноќ. Тој е многу погоден за носење во спиење. Совршено се совпаѓаат со мек флип-флоп и се чувствуваат удобно спиење. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - градите - рамо вкупна должина1x - 47 1/4 16 5/8 - 45 1/42x - 50 3/8 17 3/8 - 45 5/83x - 53 7/8 18 - 46 1/84x - 57 1/2 18 3/4 46 1/2 Мерењето на должината е од рамо до полите. Единствени поволни цени, женски плус ноќен ракав за кратки ракави, маички за печатење на мачки 95% рајон 5% спандекс. Цврста боја. Тркалезен врат. Увезени. Краток ракав. Должина на миди. Лабаво вклопување. Ноќни колиби. Машинско миење ладно со како бои во торба. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти, моделот носи 1x.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker

Чувајте го ладно со лесно носење удобност во Micro Spec Skechers Texlor Оваа лесна патика за влечење има атлетска т�

DEN 319.84
Шкотска изрази лента со чипка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шкотска изрази лента со чипка

Шкотска изрази лента со чипка доаѓа во најразлични бои и дизајни за да можете да го покажете вашиот стил

DEN 2.67