• Ново
Мајка за девојки за време на празник за време на дете, маица со долг ракав со долг ракав

Мајка за девојки за време на празник за време на дете, маица со долг ракав со долг ракав

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Симпатична и празнична маица за време на одмор е совршена за вашето мало девојче на следната забава или празничен настан. Beе биде удобна во меката, пријатна ткаенина со весела графичка принт. Среќна весела! Екипаж. Долги ракави. Контраст за печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долга маичка за девојчиња за деца со мали ракави од време на одмор.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67