• Ново
Спакувана забава злато и розова стакло таблета елка

Спакувана забава злато и розова стакло таблета елка

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Создадете зачудувачки дисплеј со спакуваната забава за розово стакло таблети новогодишно дрво. Ова прекрасно дрво е изработено од iridescent стакло, со златна основа и багажникот, розово тело и златен врв. Неговата цврста основа овозможува да се постави буквално каде било. Совршено на мантија, полица за книги, или како дел од поголемиот центар за вашата трпеза, ова стаклено дрво ќе биде сигурно да добие одобрение од сите што го гледаат. Достапно во неколку различни стилови, соберете ги сите и групирајте ги заедно за да направат поголемо влијание или да групирате неколку ист стил заедно за елегантен дисплеј. Пар со други спакувани забавни Божиќни украси и акценти за крајната празничка вибрација. Без оглед како ќе изберете да го прикажете, спакуваното забавно розово стакло дрво е сигурно да стане омилен семејство и веднаш ќе ги внесе сите во сезонскиот дух. Спакувано забавно златно и розово стакло таблето новогодишно дрво, 11,8-инчи прекрасно дрво направено од 100% стакло. Златна основа и багажникот, розово тело и златен врв. Групирајте неколку заедно за зачудувачки приказ. Боја : злато, розова. Димензии на производот : 3,54 "x 3,54" x 11,8 ". Материјал : 100% стакло.

Декларирани својства

Најдобри предлози