• Ново
Skechersенски женски чевли за удобност на Gowalk Slip-on, достапна широка ширина

Skechersенски женски чевли за удобност на Gowalk Slip-on, достапна широка ширина

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

Лидерите во технологијата за чевли за одење продолжуваат да иновираат со Skechers Gowalk 5. Карактеристики лесни, одговорни ултра GO ™ амортизирање и високо-пропустлива технологија за удобност за удобност ™ за крајната удобност за одење. Флексибилен мека плетена мешавина од ткаенина горниот дел, воздухот ладен Goga Mat ™ ™ insole систем за удобност. Лесен, одговорен ултра go ™ амортизирање. Технологија за удобност со високи удобности ™ Под нозете реагираат на секој чекор за крајната удобност. Skechers Air Coled Goga Mat ™ Dishable Insole обезбедува амортизирање со голема работа. Надвор од двојна густина за додадена стабилност и поддршка. Мека ткаени атлетски мрежни ткаенини горе. Дизајн за перење машина за лесна нега. Тежина : 5,55 мл. по чевли во женска големина 7. 1 1/2 инчен потпетици. Мека ткаени атлетски плетени тревки од горниот дел. Цврста ткаенина во боја. Лизгајте се на дизајн на удобност за одење. Панел за преклопување на потпетици за додадена стабилност. Лого на страната. Портал за брзо вклопување на пета за лесен пристап. Дополнителни перничиња за удобност и панели за јаки. Дизајн на чевли за перење машина - Измијте го на нежен циклус ладно, закачете се на суво воздух.

Декларирани својства

Најдобри предлози

3 8 250 'рефус елемент натопена
  • Ново
Мислење на купувачите:

3 8 250 'рефус елемент натопена

За ефикасен, економичен и еколошки начин да ги водите вашите растенија, не гледајте подалеку од елемент�

DEN 527.84
Денот на Ферис Булер надвор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Денот на Ферис Булер надвор

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

DEN 3.00