• Ново
Еди Бауер Престон цврст цемент нула пресврт Брз сув пешкир

Еди Бауер Престон цврст цемент нула пресврт Брз сув пешкир

Buyers rating:
DEN 230.88

Износ

Додадете прекрасен завршен допир на вашиот декор за бања со сетот на цврстиот памук на Еди Бауер Престон со 3 парчиња. Достапно во аранжман на бои, овој сет на пешкири е кадифен, абсорбента и конструиран со луксузен памук. Овие крпи имаат технологија за брзо сушење, што го прави ова поставено одличен избор за честа употреба и зафатени домаќинства. Со нивното текстурирано тело на Тери јамка и крајно крзно на ткаењето, овие крпи ќе ја направат целата разлика во вашиот дом. Крпите се ОЕКО-Текс сертифицирани, што значи дека тие се подобри за планетата и подобро за вас. Комплетот за крпи вклучува : една крпа за бања (56 "l x 30 " w), една рака крпа (28 "l x 16 " w) и едно мијалник (13 "l x 13 " w). Класичен крпа на Еди Бауер со дизајн на ткаење на капки за да се создаде ефект на ленти, во бои за потписи. Супер мека, апсорбирана, нула пресврт, брза сува конструкција. ОЕКО-Текс сертифициран, што значи дека тие се подобри за планетата и подобро за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ли течност и проток 3 'платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли течност и проток 3 'платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 2.33