• Ново
Душек за кучиња за домашно милениче

Душек за кучиња за домашно милениче

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Поставете го вашето домашно милениче со Furhaven Terry Top Orthopedic Mat. Лесен начин да обезбедите удобност за вашето домашно милениче каде и да е потребна поддршка. Лесен и преносен, овој 2 "Мат може да се користи дома или во движење, а бујната велур е идеален за потоплите клими. Судот на кадифен Тери опфаќа мека" гајба со јајца "за ортопедска удобност и поддршка. , отстранливиот капак е машина што може да се мие за да се задржи чисто и свежо, а јадрото на пената е што може да се мие со рака. Furhaven пената носи сертификација на сертифицирање, што значи дека пената е строго тестирана да биде 100 проценти произведена како "чиста " и "Зелени. Покријте го капакот . лесен и преносен за создавање удобност насекаде . мека и кадифен тери врвна површина за спиење . лесна за складирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 0.67