• Ново
Персонализирана едноставна картичка со цврста виткана белешка

Персонализирана едноставна картичка со цврста виткана белешка

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Испратете добро желба, едноставна благодарност или инспиративен цитат со нашите персонализирани картички за преклопени белешки. Овие картички од 4,25 "x 5,5 " се одлични начини да се каже некој да знае дека размислувате за нив. Користете ја нашата алатка за персонализација на екранот Easy на екранот за да ги додадете вашето име, иницијали или други информации. Секоја преклопена картичка за белешки мери 4.25 "x 5,5". Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Печатено на високо квалитетен картон.

Декларирани својства

Најдобри предлози