• Ново
Илуминации за очи за чистење на вода и шминка за очи, 3-во-мицеларна вода содржи хијалуронска киселина, клинички докажани и хипоалергични, контактни леќи и пријател?

Илуминации за очи за чистење на вода и шминка за очи, 3-во-мицеларна вода содржи хијалуронска киселина, клинички

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Во Бауш + Ломб, знаеме очи. Затоа, создадовме нови осветлувања на очите ™, линија на специјализирани производи за нега на очите научно развиени за чувствителна нега на очите. Овие формулации за очекување на патенти содржат чисти состојки богати со хранливи материи за клинички докажани, видливи резултати. Линијата е дизајнирана да помогне во подобрувањето на природната убавина на очите без употреба на груби, иритирачки состојки. Бидејќи убавите очи започнуваат со здрави очи. REJUVENATING MICELLAR FORMULA : Patent-pending, no-rinse micellar formula helps provide powerful cleansing while Hyaluronic Acid, Vitamin C and Niacinamide help brighten and moisturize the sensitive skin around the eyes. WATERPROOF MAKEUP REMOVER + EYE LIDS CLEANSER : p H balanced to be non -иритирајќи се на очите. Течноста за отстранување на шминка за очи помага во отстранување на дури и водоотпорна шминка без грубо триење . Наука за убавина на очите : научно развиена со офталмолози и дерматолози специјално за чувствителната област околу окото. Донесени од вас од експерти за нега на очите во Бауш + Ломб . Чисти состојки : Оваа хипоалергична формула е без мирис, алкохол, сулфати, минерално масло, PEG, парабени, фталати, PHMB . добро тресете. Заситена памучна топка или подлога. Нежно избришете ги затворените очи за да ги отстраните нечистотијата, маслото и шминката. Не е потребно плакнење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Комо блу женски плус џемпер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Комо блу женски плус џемпер

COMO Blu ја зема секогаштрендхуди и го ажурира со дизајн на плетено со ребра, завршен во мек велур Главен га�

DEN 287.84
2.5QT Муго бор
  • Ново
Мислење на купувачите:

2.5QT Муго бор

Муго бор е популарен џуџест четинар кој може да се пофали со темно зелени игли на густи гранки Многу кор�

DEN 519.68
Природата за вина 17 13 wallидна уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Природата за вина 17 13 wallидна уметност

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

DEN 206.40
Michelin Latitude Sport 275 50- W гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Michelin Latitude Sport 275 50- W гума

Michelin Latitude Sport 3 (N0) е перформанси и високи перформанси, летна гума произведена за избрани патнички возила

DEN 4911.84
Terra & Sky Women's Plus Plus Print Print Smocked Top
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Plus Print Print Smocked Top

Terra & Sky го направи тоа повторно . стилски врв што е охтолку лесен за носење Овој печатен испуштен врвот бе

DEN 3.33
Чизми на Лукс Девојка Малена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми на Лукс Девојка Малена

Однесувајте се кон малата мода во вашиот живот со чизмите на Малена Малена на Мук Лукс Симпатични и моде

DEN 559.84