• Ново
6,5 Бела и сина птица стакло Божиќна украс

6,5 Бела и сина птица стакло Божиќна украс

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Донесете го тоа зимско чувство во затворено со овој зачудувачки украс на птици. Оваа птица има сино насликани лисја очите и клунот со бел пердув за опашката. Овој безвременски украс ќе додаде малку шарм на вашето дрво вашето мантија вашите прозорци или каде и да сакате да додадете малку талент. Карактеристики на производот : Божиќен украс за чаши од бела птица. Се одликува со сини лисја на страните. Нагласена со бел пердув за опашката. Доаѓа со сребрена капа за украс и чиста бела лента. Само за затворено употреба. Димензии : 2,5 "H x 6.5 " W x 2 "d. Материјал (и) : Божиќно украс за стакло птици.

Декларирани својства

Најдобри предлози