• Ново
Софија фармерки женски Лила со средно издигнување на кратко

Софија фармерки женски Лила со средно издигнување на кратко

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Вашиот викенд изглед само што доби многу поладен со овие потресени тексас шорцеви од фармерките на Софија од Софија Вергара. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : tu googe de fin de semana no tiene quien lo detenga con estos shorts de mezclilla desgastada de sofia jeans de sofia vergara. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla 4. Приближно. In Seam : 5 "/largo de Enterepierna aproximado : 5". Среден пораст; опуштено директно вклопување/медиумски медиуми; Talle Recto y Holgado. Затворање на копчињата со ZIP Fly/Bragueta de Botón Con Cremallera. Стајлинг со пет џебови со метални навртки за потписи/Diseño de Cinco Bolsillos Con Remaches Metálicos Exclusivos. Потресени детали/детали десгастадо. Зошто ќе го сакате : Тоа е трендовски, потресен, животен изглед. 99% памук/1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки на Софија од женските потресени шорцеви на Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67