• Ново
Без граници, јуниорите летаа со жица градник со чаша, големини од 32Б до 40ДД

Без граници, јуниорите летаа со жица градник со чаша, големини од 32Б до 40ДД

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Убав додаток на вашите заплашувања-границата со граници за граници има флексибилна жица за удобност, спарена со чаши од пена за истегнување и панел Flex Signature што овозможува комплетно персонализирано вклопување бидејќи чашите се прилагодуваат на вашата единствена форма. Полу-Деми Купот нуди вистинска количина на покриеност со широки, поддржувачки ленти кои се целосно прилагодливи и кука за вкрстена носење. Ingенските крилја на чипка се целосно наредени за дополнителна поддршка за мазнење и чашите се покриени со кадифен, мазен материјал од ткаенина : 89% најлон/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Полу-деми облик на чаша; Флексибилна жица за удобност. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : женски чипка крилја со постава за поддршка. Затворање : Затворање на кука и очи на грбот. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо со функционалност на вкрстено враќање. Карактеристики : чаша за истегнување пена за прилагодено вклопување. Chraplyенски флекс жичен градник за маица од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Lee Riders Women's Plus Comfort Comfort Waist Cuffed Capri
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lee Riders Women's Plus Comfort Comfort Waist Cuffed Capri

Lee Riders Women PlComfort Comfort Waist Caffied Capri има фитинг на мидриз и удобна лента за половината 21 "Inseam Relonled и 5 џебни стај

DEN 3.33
Црвена луксузна фрлање перница 12in 20in
  • Ново
Мислење на купувачите:

Црвена луксузна фрлање перница 12in 20in

Додадете елоквентност во рамките на кој било формален амбиент со овој раскошен дизајн Плутс мечка доли�

DEN 167.68
Beverly Hills Polo Club High Top Velcro Strap Fashion Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Beverly Hills Polo Club High Top Velcro Strap Fashion Boot

Овие обични чизми на Беверли Хилс Поло Клуб му помагаат да ги преземе авантурите на отворено во удобен с

DEN 0.67
Печено говедско месо со сиво оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Печено говедско месо со сиво оз

Печено говедско месо од Хормел е парчиња вистинско говедско месо спакувано во богата гравита без состо�

DEN 879.84