• Ново
Белешка црна меморија

Белешка црна меморија

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Оваа меморија табла комбинира модерен стил со функција. Идеално е за одржување на белешки, потсетници, списоци и пораки. Белешка црна меморија табла : црна рамка. Лесно е да се обеси. Видов закачалка за заби. Големина : 22 "x 18".

Декларирани својства

Најдобри предлози

Душек за кучиња за домашно милениче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Душек за кучиња за домашно милениче

Поставете го вашето домашно милениче со Furhaven Terry Top Orthopedic Mat Лесен начин да обезбедите удобност за вашето

DEN 719.84
Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI
  • Ново
Мислење на купувачите:

Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI

Конвертерот GEFEN HDMI1.323 GSDI зема влезен сигнал HDMI и го претвора во формат SDI / HDSDI / 3 GSDI (или SDI стандардна дефи�

DEN 0.33
Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals

Подгответе се да танцувате ноќта! Сандал Мадден Девојка Диско има минималистички двопарчен дизајн, ажу�

DEN 3.33