• Ново
Белешка црна меморија

Белешка црна меморија

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Оваа меморија табла комбинира модерен стил со функција. Идеално е за одржување на белешки, потсетници, списоци и пораки. Белешка црна меморија табла : црна рамка. Лесно е да се обеси. Видов закачалка за заби. Големина : 22 "x 18".

Декларирани својства

Најдобри предлози