• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко. Modernенски модерни средни фармерки со среден пораст

Потпис од Леви Штраус и Ко. Modernенски модерни средни фармерки со среден пораст

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Она што е одлично за потписот на Леви Строс директно отворање на нозете. Подигнување и инсејм : среден пораст; 31 "Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP Fly. Ockебови : Стајлинг со пет џебови. Карактеристики : Супер стрии трае од ден на ноќ и им помага на овие фармерки да ја задржат својата форма. Забелешка : Ексклузивен производ на Интернет-не квалификуван за враќање/размена/избор -Пов во продавниците. Повеќе стил, поодржливо. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Потпис од Леви Штраус и Ко. Современи директно фармерки за жени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00