• Ново
Bonobos Fielder Men and Big Maniful Cargo Vest, до 3xl

Bonobos Fielder Men and Big Maniful Cargo Vest, до 3xl

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Подигнете го вашиот уличен стил со машката алатка за товар од бонобос. Овој елек е направен со мешавина на полиестер спандекс за квалитетна удобност и издржливост. Овој елек беше дизајниран со предно затворање на поштенски патент за посоодветен изглед и има држач за јака, џеб на градите и карго џебови за допир на стил и за да помогне во складирање на какви било мали работи во текот на целиот ден. Овој елек има технологија за повторување на вода за да ви помогне да бидете ладни за целодневно носење и удобност. Ткаенина : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : машина за перење; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 25 "За средна големина. Стегајте ја ткаенината за обвивка за дополнителна удобност. Вода отвраќа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Про обука за глава за глава-бк RDL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Про обука за глава за глава-бк RDL

Подгответе се за обука со UFC Pro Обука за обука и добијте дополнителна заштита од погрешно насочени штрај�

DEN 2.33
Лас Вегас Индијана онс:
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лас Вегас Индијана онс:

Las Vegas Raiders NB / Inf Boy Allover Print Sleeper 9 K1 N3 FGE2 69 M Вашите деца ќе се дружат или ќе имаат слатки соништа во овие приј�

DEN 578.24