• Ново
Појасниот појас на Митсубоши, знаци за тајминг

Појасниот појас на Митсубоши, знаци за тајминг

Buyers rating:
DEN 2560.80

Износ

Појасниот појас на Митсубоши Карактеристики и придобивки : Висока јачина на јачина на јачина на јаглерод отпорна на абразија Висока еластичност, висока цврстина HNBR гума зголемена издржливост Намалена бучава Гума конструкција за супериорна флексибилност Специјална ткаенина за заби со ниско триење, намалена бучава со висока фреквенција на бучава Mitsuboshi, временски ремен, w/ ознаки за тајминг.

Декларирани својства

Најдобри предлози