• Ново
Про обука за глава за глава-бк RDL

Про обука за глава за глава-бк RDL

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Подгответе се за обука со UFC Pro Обука за обука и добијте дополнителна заштита од погрешно насочени штрајкови преку интензивни вежби. Овозможува дополнителна заштита од погрешно насочени штрајкови со повеќе слоеви на пена Ева. Контурираниот дизајн обезбедува оптимална видливост и периферна визија. Дополнителна заштита околу виталните области : Временска и ушност со одделот за отворено уво спречува ограничување на слухот и го намалува ризикот од прекин на тапанчето. Целосно прилагодливите системи за затворање обезбедуваат удобно и безбедно вклопување. Направено од надворешна кожа од кожа од трева и нелизгачка влага.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33