• Ново
Класични клинови на женски бадеми пети

Класични клинови на женски бадеми пети

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Покажете го стилот на шик во венчани станови од Brinley Co. Premium Faux Faux Uppers Mashion во пети во форма на бадем и кренаа потпетици. Подложните табани создаваат удобно и носење цел ден за да го завршат дизајнот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Класични клинови на Brinенски бадеми Brinley Co. Co. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : Бадем пети. Висина/тип на пета : 0,89 "клин. Висина на платформата : 0,12 инчи. Ширина : Средна Приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33