• Ново
Лав бренд предиво зајдисонце ноќи Бали Секвен Шал Среден акрилик, полиестер мулти-бои предиво пакет

Лав бренд предиво зајдисонце ноќи Бали Секвен Шал Среден акрилик, полиестер мулти-бои предиво пакет

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Запознајте го предивото за зајдисонце! Ноќите на зајдисонце доаѓаат во 100 грама (3,5oz), 273 дворови (250 метри) колачи што ве искушуваат со убави бои и малку искра. Ова нежно се влошува предиво со тежина, непречено ги транзитира боите додека работите, создавајќи вистински ефект на Омбри. Ситните sequins се вртат на предивото во текот на целата земја и го обезбедуваат вистинскиот сјај без да ја надминат бојата или вашите конци. Користете го ова предиво за да работите сè, од додатоци како марами и капи до поголеми проекти, како што се шалови и џемпери. 90% акрилик, 10% полиестер. • Тежина на предиво : 4 Среден • Мерач на капчиња : 14 sc x 17 r на I-9 (5,5 mm) • Плетен мерач : 19 STS X 25 R на #8 (5mm) • Јарда : 273 YD/250 m • Тежина : 3,5 Oz/100 g • Влакно : акрилик, полиестер • Детали за влакна : 90% акрилик, 10% полиестер • Упатства за нега : машинско миење, лежено рамно на суво.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00