• Ново
Онтансон меки колекција марокански тркач на тркач на трелис, 2'7 8 ', сива

Онтансон меки колекција марокански тркач на тркач на трелис, 2'7 8 ', сива

Buyers rating:
DEN 1024.00

Износ

Како брилијантно додавање на обична софистицираност во вашиот простор, колекцијата „Османсон Флифи“ нуди елегантни килими со шетање и килими со тркач во богати трендовски бои и лесни за дизајн стилови. Мекиот и мека текстура во комбинација со привлечните бои и ажуриран дизајн на овој килим создава пријатна изглед и го подобрува изгледот на вашата соба додека непречено се меша со повеќето украси за дома. Мекоста на нозете може да биде големо бегство од тврдите подови и густата конструкција на купот обезбедува заштита и ефект на амортизација на бучава врз вашите подови. Машинско изработено со 100% полипропилен, купот на овој килим е мек, кадифен и отпорен на дамки, што го прави соодветно завршување на секоја просторија, вклучувајќи ја и вашата соба за деца, ходници, трпезарии и домови со миленичиња. Поддршката за купување на куп и јута, го прави овој килим толку издржлив што е загарантирано да се понуди години на удобност да го издржат секојдневниот сообраќај на нозете, додека отпорноста на згаснувањето и абењето обезбедува лесно одржување и безгрижно одржување. Направете го вашиот дом комплетен со украсување на вашите подови со еден исклучителен килим од бушава што е достапна во богата разновидност на бои и големини. Елегантен килим со тресење на тресење овозможува совршена транзиција кон секојдневен стил во вашиот дом, истовремено обезбедувајќи максимална удобност и здружение . кадифен штрајк што носи утеха под нозете и димензијата во вашиот дом. Користете исклучителен живописен килим во боја што сигурно ќе донесе живот во вашиот дом или канцеларија, додека ја обезбедувате удобноста што ви е потребна нозете . Машински изработени во Турција со најквалитетни материјали и машини. Упатства за нега : Spot Clean со влажна крпа, не миење на машината. Не користете силни чистачи на течност или топла вода. Фабрички валани испорака : Килиите може да дојдат со мали набори од тоа да бидат премногу цврсто спакувани за складирање и пратка. Овие набори се израмнуваат во рок од 5-7 дена со нормална употреба. За дополнително да ги намалите набори, ве молиме преклопете од спротивната страна и применете притисок каде и да е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Women'sенски врзан Долман Топ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски врзан Долман Топ

Додадете го овој удобен плус големина на Долманракав врв од 24 / 7 облека за удобност во вашата гардероба �

DEN 3.33
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00