• Ново
Не давајте смешна машка графичка машка стаорец со кратки ракави, големини S-3XL

Не давајте смешна машка графичка машка стаорец со кратки ракави, големини S-3XL

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Забавна и смешна мета што прави одличен додаток на вашата гардероба и викенд. Ова не ја давам графичката маица на стаорецот има предно печатење на предниот дел со екипажот без ознака за дополнителна удобност, така што нема чешање или гребење. Изработено во памук, овој машки парови со вашите омилени тексас фармерки и патики за ладен стил. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж без ознаки; Графички принт од предната страна. Мажите не давам графички мета на стаорец.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art

Ајакс Вуд wallид уметност од Парвез Таџ има ангажирана, темна шума сцена, вклучително и сертификат за авте

DEN 575.84