• Ново
Саудер Садлер пат подигнете ја горната маса за кафе, финиш од даб од линтел

Саудер Садлер пат подигнете ја горната маса за кафе, финиш од даб од линтел

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Создадете топол центар на која било дневна соба или ден со стилот на фарма куќата на оваа маса за лифт-врвна кафе од колекцијата Садлер Веј. Оваа масичка за кафе-лифт-топ-топ се одликува со пространа горната површина што се крева нагоре и кон вас за да создадете повеќенаменски простор во вашата дневна соба. Со оваа поп-ап масичка за кафе, можете да работите од вашиот лаптоп или да уживате во вкусна вечера, додека се опуштате од седиштето на вашиот сопствен кауч. Под лифтот на оваа масичка за кафе е скриена област за складирање што е совршено за складирање на книги, далечински управувачи и ќебиња. Долната отворена полица ви обезбедува дополнителен простор за складирање за предмети како списанија, организирање отпадоци и дополнителни свеќи. Оваа масичка за кафе е завршена од сите страни за разноврсна поставеност низ вашиот дом и изгледа полирано од кој било агол. Завршено во даб од ланче и детално опишано со атрактивен хардвер, оваа маса за кафе со лифт е сигурен дека ќе се истакне во вашиот дом. Се надеваме дека ви се допаѓа тоа што го гледате. Нашите дизајнери патуваат низ светот и ги враќаат најдобрите и најновите во трендовите на стил, финиш и боја. Ова инспиративно патување во светот е евидентно во врвните и иновативни решенија за мебел што ви ги нудиме! Други прифатливи мебел од колекцијата (продадени одделно) се достапни за да се заврши изгледот. Sauder Saddler Way Fift Top Chafe Table, Lintel Oak Finish : Собрани димензии : 46,2 "L x 23.6" W x 18.9 "H. Топ се крева и напред за да создаде разноврсна работна површина за грицкање, играње игри и повеќе. Скриено складирање под Врвот за далечински управувачи и ќебиња. Отворени полици за дополнително складирање и приказ или предмети за дневна соба. Завршени од сите страни за разноврсна поставеност во која било просторија од вашиот дом. „H. Бидете сигурни да ја проверите колекцијата Саудер Садлер Веј за повеќе одлични предмети!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84