• Ново
Племенска шема на пердуви со стрела црно -бел дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстуризирана уметност од ziwei li

Племенска шема на пердуви со стрела црно -бел дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстуризирана

Buyers rating:
DEN 791.84

Износ

Племенска шема на пердуви со стрела црно -бел дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстуризирана уметност од Ziwei ly Home Decor е направен со најголемо размислување и грижа во најразлични медиуми и големини за да биде погодна за најразлични простори. Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : 11 должина x 1,5 длабочина x 14 рамка за висина. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебело сиво дрво жито за да додадеме длабочина и димензија . подготвени да висат - префабрикувани за да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Дизајн на уметникот Зивеи Ли.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67
Кити во мојот џеб носач пакет, чаша
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша

Кити во мојот џеб носач пакет држи сè што ви треба за да се грижите за вашите мачиња! Овој прекрасен сет д

DEN 0.67
Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16
  • Ново
Мислење на купувачите:

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година први�

DEN 8915.36