• Ново
Без граници на лепење на лепенка на јуниори, мама фармерки

Без граници на лепење на лепенка на јуниори, мама фармерки

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Половот на хартија е задолжителен тренд на сезоната! Добијте го сега без граници на мама од дома. Модерно ажурирање на класичното, опуштено мама одговара, овие фармерки имаат ултра висок пораст што е совршен за исечен врв или влечење во вашиот основен основен џемпер или ме. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. Ултра висок пораст. Опуштено вклопување. Затворање на копчињата со поштенски мува. Две предни џебови и две џебови на задниот дел. Хартија торба за половината; Исечена должина. 67% памук/21% полиестер/11% рајон/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Јуниорс хартија од хартија од половината мама фармерки од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 1.33
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо В

DEN 1.00
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67