• Ново
Обединети ткајачи Голема дрва Античка музика Природна ткаена полипропилен област килим или тркач

Обединети ткајачи Голема дрва Античка музика Природна ткаена полипропилен област килим или тркач

Buyers rating:
DEN 1556.00

Износ

Дајте му на вашата соба свеж нов изглед со оваа прекрасна голема дрва античка музичка килим. Тој е украсен со чудесното танцување Кокопели, за кое се вели дека носи добра среќа. Топли мулти-тон нијанси на природна, златна, зелена, бургендиска и сива координација со широк спектар на забави и додатоци и уникатен дизајн е совршен за да ја завршите вашата тема за украсување на Југозападен. Овој килим е моќна разбоена ткаена во искривено предиво од искривено олефин за кадифен, издржливост, лесна грижа и отпорност на дамки и бледнее. Обединети ткајачи Голема дрва Античка музика Природна ткаена полипропилен област килим или тркач : моќност ткаена во тешка категорија искривено олефино предиво за кадифен и издржливост. Лесна грижа и отпорна на дамки и бледнее. Дебелиот куп е завршен со 4-естран над заклучувањето на бравата за свеж, чист изглед. Достапно во различни големини.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84