• Ново
1 2 w 24 l Флексибилна лента за црни зраци w завртки за греди од дрво од екена фау

1 2 w 24 l Флексибилна лента за црни зраци w завртки за греди од дрво од екена фау

Buyers rating:
DEN 199.84

Износ

Додавајќи автентичност на нашата инсталација на зракот на зракот, нашите ленти за флексибилни зрак го реплицираат изгледот на тешкиот, фалсификуван железен хардвер што најчесто се користи за обезбедување на греди. Капичето на зракот е чисто декоративно и може да се користи за да се сокријат шевовите при инсталирање на две греди заедно или само додадете рустикална талент. Продадена во ролни, лентата за флексибилни зрак може лесно да се исече со комунален нож или ножици и да се прицврстува на греди со лепило и завршни нокти. Реален изглед на железо. Направено од флексибилен материјал за брза инсталација. Лесно се прицврстува на греди со лепило и нокти. Лесен дизајн за лесно ракување. Завртки за да го имитираат изгледот на структурна лента. Продадено во 1 1/2 "или 3" широка флексибилна лента.

Декларирани својства

Најдобри предлози

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84