• Ново
Хотелски стил на конец за броење на памук богата со памук богато од ткаење на ткаење со перници, крем, полн - сет на листови со 6 парчиња

Хотелски стил на конец за броење на памук богата со памук богато од ткаење на ткаење со перници, крем, полн

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Неистотовно луксузно, хотелски стил 800 броење на памук богати со памук, сет, се одликува со Sateen ткаење што е супер мека и удобна. Достапно во целосна, кралица и кралски големини за убаво да ја ажурираат секоја спална соба. Секој сет содржи еден рамен лист, еден вграден лист и четири перници. Дарежливо со големина, вистински опремени чаршафи се дизајнирани за душеци до 20 "длабоки. Прекрасни цврсти бои и отпечатоци совршено со традиционални и современи стилови на спална соба. Машината што се мие за лесна нега, хотелскиот стил 800 конец брои памук богата со сатеен ткаење Сет на лист носи ноќ по ноќта на мирна удобност. Одликувајќи се со овој сет за постелнина ќе биде удобно додавање на вашата колекција за постелнина. Користењето на добар кревет за постелнина е една од најважните мерки за да се обезбеди добар сон и да се избегне непријатност. Willе уживате мекото богато и луксузно чувство со релаксација на умот. Овој сет е лесен за одржување. Хотелски стил 800 конец брои памук богат со лекари Sateen. Четири стандардни случаи на перници (21 "x 32"), еден рамен лист (86 "x 96") и еден вграден лист (54 "x 75"). Кралицата сет вклучува четири стандардни случаи на перници (21 "x 32"), еден рамен лист (94 "x 104") и еден вграден лист (60 "x 80"). Кинг сет вклучува четири случаи на перници на Кинг (21 "x 40"), еден рамен лист (110 "x 104") и еден вграден лист (78 "x 80"). 800 броење на нишки. Тестирани за штетни материи, овластени со OEKO-TEX® Standard 100; Листовите се произведуваат во согласност со упатствата на ОЕКО-Текс. Совршено за ажурирање на изгледот на која било мастер спална соба, соба за гости, соба за студентски дом и многу повеќе. Патентирана вистинска технологија за вклопување технологија вграден лист може да смести душеци 9 "- 20" длабоки. 53% памук, 47% полиестер за долготрајна удобност и издржливост. Машинска миење за лесна нега. Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Женски накит со отворен пети клин
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски накит со отворен пети клин

Чекор во пенлив изглед со „Кали клин“ од Бринли Ко Овој клин има прекрасен сјаен материјал, отворен пет

DEN 2.67
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68