• Ново
Искра Креирај замислете музички зафатен пчела, за возрасна група 3м+, унисекс

Искра Креирај замислете музички зафатен пчела, за возрасна група 3м+, унисекс

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Спарк Креирај ја замислете музичко зафатено пчели, помага да го задржите вашето мало забавно со забавна и возбудлива игра. Оваа симпатична пчела осветлува и игра четири смирувачки мелодии. Комбинацијата на звуци, текстури и визуели ја прават оваа играчка едноставен, но прекрасен начин за да му помогнете на вашето малечко во нивното патување за здрав раст и развој. Вашето бебе ќе сака да ја држи и да ја тресе својата нова играчка без разлика дали се во автомобилот, во шетачот или дома. Чувајте го вашето бебе насмеано со искра креирајте замислете музички зафатен пчела. Забавните, интерактивни играчки ги одржуваат децата ангажирани и стимулирани и им помагаат да развијат различни вештини. Унисекс, за векови на групата 3м+ искра Креирај замислете музички зафатен пчела. Охрабрува сензорни развој, фини моторни вештини и координација на рачно око. Проверете ги сите играчки за ангажирање од Спарк Креирај замислете. Лесен и лесен за бебињата да се држат. За деца 3 месеци и постари. Осветли и игра 4 смирувачки мелодии. Унисекс.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша

Кити во мојот џеб носач пакет држи сè што ви треба за да се грижите за вашите мачиња! Овој прекрасен сет д

DEN 0.67
Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16
  • Ново
Мислење на купувачите:

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година први�

DEN 8915.36