• Ново
Без граници на основно тексас здолниште на јуниори со странично допирање

Без граници на основно тексас здолниште на јуниори со странично допирање

Buyers rating:
DEN 224.00

Износ

Без граници помладото здолниште со тексас со странична лента е здолниште со мидрици со мала форма на А-линија. Карактеристиките вклучуваат тенок вклопување, супер мека ткаенина и спуштено дно на полите. Страничното допирање е главен тренд и е изработено од плетена измислица. Нашиот модел е 5’9 ”и носи големина 3. Карактеристиките вклучуваат функционални џебови за монети и грб. За да го задржите ова тексас здолниште во најдобра состојба, ве молиме машинско миење ладно со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно? и се сува суво на ниско ниво.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84