• Ново
Дизни Мини глушец бебе девојчиња Pinafore фустан, врвот со сет со долги ракави и хулахопки, 3-парчиња, големини 0 3- месеци

Дизни Мини глушец бебе девојчиња Pinafore фустан, врвот со сет со долги ракави и хулахопки, 3-парчиња, големини

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

За идниот фан на Дизни-омилениот лик на девојчето на баби е прикажан на овој симпатичен сет на облека од три дела Pinafore. Со симпатични графики и трикови на рипчиња, овој сет на Minnie Mouse Pinafore доаѓа со врвот на долгиот ракав и хеланки што го прави симпатичен додаток на нејзината гардероба. Најдобриот дел : Тоа исто така прави одличен подарок за неа! Материјал : Pinafore/Top : 60% памук/40% полиестер; Хулахопки : 67% памук/30% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 пина, 1 врв и 1 пар хулахопки. Карактеристики на Pina Fore : квадратно деколте; без ракави. Врвни карактеристики : стил на пуловер со детали за клучеви; екипаж; долги ракави; Контраст за печатење. Карактеристики на хулахопки : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; рамен плетен дизајн. © Дизни, сите права се задржани. Сет на фустани за бебиња на девојчињата Мини Маус.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

GeForce GT 1 GB GDDR PCI Express 2. Графичка картичка

Графичката картичка Nvidia Ge Force GT 610 1 GB GDDR3 PCI Express 2.0 е дизајнирана да ви обезбеди доволно графичка моќ за на�

DEN 2288.00
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84